ОПШТИНА ЉУБОВИЈА ЗВАНИЧНА ИНТЕРНЕТ ПРЕЗЕНТАЦИЈА
Карате клуб Дрина Љубовија - Велики број медаља из Ниша
објављено: 06. 11. 2013, 20:11

На Другом квалификационом турниру за појединачно првенство Србије, Српске карате федерације ЈКА – Шотокан, каратисти љубовијске Дрине су освојили 29 медаља – 10 златних, 13 сребрних и шест бронзаних.
Највећи успех постигли су Андреа Ненадовић, са два злата у катама и спарингу и Дејан Илић, такође два злата у катама и борбама. По једну златну и сребрну медаљу освојили су Сања Ђурић и Лука Мандић, а по једно злато Татјана Павловић, Срђан Радовановић и Немања Вучићевић у борбама, као и Божидар Лукић у спарингу.
Две сребрне медаље освојила је Мина Мићић у катама и спарингу, сребро и бронзу Сања Радовановић, Маријана Момић, Огњен Марковић и Слободан Јовановић, а сребром су се окитили и Вељко Поповић и Иван Васић у катама, Драган Ненадовић у спарингу, Иван Тешић и Мирослав Недељковић у борбама. По једну бронзану медаљу у спарингу освојили су Милан Петровић и Марко Матић.
Финални турнир појединачног првенства Србије у катама, спарингу и борбама одржава се 30. новембра у Сокобањи.