ОПШТИНА ЉУБОВИЈА ЗВАНИЧНА ИНТЕРНЕТ ПРЕЗЕНТАЦИЈА
Велики успех KK "Дрина" на првенству Србије
објављено: 24. 11. 2014, 19:30

На појединачном првенству Србије Карате федерације Србије - ЈКА Шотокан, одржаном у суботу у Ваљеву, каратисти љубовијске Дрине су освојили 31 медаљу: шест златних, 14 сребрних и 11 бронзаних. У конкуренцији преко 500 такмичара из 36 клубова надметало се и 29 такмичара из Љубовије.
Две златне медаље, у катама и спарингу освојила је Андреа Ненадовић, злато у катама и сребро у борбама Сања Ђурић, а по једну златну медаљу Ана Николић и Огњен Јаковљевић у договореном спарингу, и Мирослав Момић у борбама.
По две сребрне медаље су освојили Милан Петровић у катама и спарингу и Дејан Илић у катама и борбама, сребро и бронзу Мина Мићић (спаринг и кате), Стефан Павловић (борбе и кате) и Татјана Павловић у борбама, а по једно сребро Анђела Милановић (спаринг), Огњен Николић и Драган Ненадовић (кате), Сања Радовановић, Вељко Поповић и Јована Јовановић у борбама.
Две бронзане медаље, у катама и борбама освојио је Марко Петровић а по једну бронзу Јана Игњатовић и Лука Мандић у спарингу, Иван Васић у катама, Михаило Јевтић, Срђан Радовановић и Маријана Момић у борбама.
- Турнир је одлично организовао КК "Шогун" из Ваљева. С обзиром на јаку конкуренцију презадовољан сам постигнутим резултатима а медаље су освојили скоро сви од којих смо их и очекивали - задовољан је био, по повратку у Љубовију, тренер Иван Николић.